GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvurna 6401589
nr 640 1589
Golvurna
Med lock, Kina, höjd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.700 kr
måndag 17 maj 2010
kl 17:21:43
2.500 kr
2.600 kr
3.200 kr
3.600 kr